În perioada ianuarie – martie 2025, Grupul DIGI a virat către bugetul de stat suma de 357 milioane de lei, reprezentând taxele, contribuțiile și impozitele aferente activităților desfășurate de toate entitățile din România ale Grupului.
DIGI este unul dintre cei mai mari angajatori privați din România și investește permanent în infrastructură, tehnologii de vârf, oferind de peste trei decenii servicii de înaltă calitate, la prețuri avantajoase, cu scopul de a satisface nevoile tot mai variate ale clienților. Prin activitatea sa, compania are un aport semnificativ la produsul intern brut național și adaugă constant valoare în economia autohtonă.
- Te-ar putea interesa si:
- Arată ca un coș de picnic uriaș, dar ascunde un secret incredibil. Clădirea bizară scoasă la...
- Nu poți dormi din cauza caniculei? Trucul recomandat de experții în somn te poate ajuta să adormi...
- DIGI lansează plata facturilor prin RoPay, în parteneriat cu ING Bank: gratuit, sigur, instant