Program TV
Marți19.03
Miercuri20.03
Joi21.03
Vineri22.03
Sâmbătă23.03
Duminică24.03
Luni25.03
06:00 Criminalul din Alpi
07:30 Design
07:55 Design
08:21 Filler Digipedia - EVOLUTIA UNIVERSULUI 1
09:22 Filler Digipedia - ONLINE VS SCOALA SAT 1
09:25 Restaurari remarcabile
10:15 Gatim inteligent!
10:40 Gatim inteligent!
11:05 O suta de zile pentru renovare
11:50 LUNEA LA MUZEU
11:57 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR TEZAUR PIETROASELE
12:00 ZONA DE RISC
12:26 Filler Digipedia - ONLINE VS SCOALA SAT 2
12:30 La vanatoare de serpi
12:55 La vanatoare de serpi
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 LUNEA LA MUZEU
15:08 LUNEA LA MUZEU
15:15 Fotografii cu poveste
15:40 Fotografii cu poveste
16:06 Filler Digipedia - CALATORIE IN UNIVERS 1
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Design
18:25 Design
18:52 Lunea la muzeu - fara indicii
20:00 Restaurari remarcabile
20:48 Charles Yang
20:56 Filler Digipedia - CALATORIE IN UNIVERS 2
22:00 Cel mai bun hotel din lume
22:42 Gradina Botanica
22:45 Toleranta zero
23:30 Dezastre care se repeta
00:18 COLECTIONARII S1
00:40 La vanatoare de serpi
01:05 La vanatoare de serpi
01:30 Echipa de reconditionare
01:55 Echipa de reconditionare
03:15 Fotografii cu poveste
03:40 Fotografii cu poveste
04:06 Filler Digipedia - GRADINA BOTANICA 2
04:10 Captura zilei
04:35 Captura zilei
06:00 Toleranta zero
06:45 Design
07:10 Design
08:40 Restaurari remarcabile
10:27 Cel mai bun hotel din lume
11:10 O suta de zile pentru renovare
11:55 Zona de risc Inima - Bypassul
12:30 La vanatoare de serpi
12:55 La vanatoare de serpi
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 LUNEA LA MUZEU 2
15:09 LUNEA LA MUZEU 2
15:15 Fotografii cu poveste
15:40 Fotografii cu poveste
16:02 LUNEA LA MUZEU 2
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Design
18:30 Design
19:57 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR TEZAUR APAHIDA
20:00 Restaurari remarcabile
20:48 Charles Yang
21:00 Gatim inteligent!
21:25 Gatim inteligent!
21:49 Lunea La Muzeu 3
21:57 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR TEZAUR COROANELE REGALE
22:00 Casa pe malul lacului
22:25 Casa pe malul lacului
22:50 Toleranta zero
23:35 Dezastre care se repeta
00:23 COLECTIONARII S1
00:45 La vanatoare de serpi
01:10 La vanatoare de serpi
01:35 Echipa de reconditionare
02:00 Echipa de reconditionare
03:20 Fotografii cu poveste
03:45 Fotografii cu poveste
04:07 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR RESTAURARE PISTOL
04:10 Captura zilei
04:35 Captura zilei
06:00 Toleranta zero
06:45 Design
07:15 Design
08:42 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR RESTAURARE CERAMICA
08:45 Restaurari remarcabile
09:35 Gatim inteligent!
10:00 Gatim inteligent!
10:25 Casa pe malul lacului
10:50 Casa pe malul lacului
11:15 O suta de zile pentru renovare
11:49 Zona de risc Inima - Infarctul
12:20 Fermierii planetei
12:50 Fermierii planetei
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 LUNEA LA MUZEU 2
15:15 Fotografii cu poveste
15:40 Fotografii cu poveste
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Design
18:30 Design
20:00 Restaurari remarcabile
20:48 Charles Yang
21:45 Curiozitati
22:00 serpasii de pe Everest
22:52 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR COLUMNA 1
22:55 Toleranta zero
23:40 Dezastre care se repeta
00:30 Fermierii planetei
01:00 Fermierii planetei
01:30 Echipa de reconditionare
01:55 Echipa de reconditionare
03:15 Fotografii cu poveste
03:40 Fotografii cu poveste
04:10 Captura zilei
04:35 Captura zilei
06:00 Toleranta zero
06:45 Design
07:15 Design
08:45 Restaurari remarcabile
10:20 serpasii de pe Everest
11:12 FILLER LUNEA LA MUZEU MNIR COLUMNA 2
11:15 O suta de zile pentru renovare
12:02 VOCILE OPEREI
12:20 Fermierii planetei
12:50 Fermierii planetei
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 LUNEA LA MUZEU 2
15:15 Fotografii cu poveste
15:40 Fotografii cu poveste
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Design
18:30 Design
20:00 Restaurari remarcabile
20:48 Charles Yang
20:53 LUNEA LA MUZEU 2
21:53 Lunea la muzeu - fara indicii
22:00 Cursa celor doi frati
22:55 Cazul Bamber crima de la ferma
23:40 Dezastre care se repeta
00:30 Fermierii planetei
01:00 Fermierii planetei
01:30 Echipa de reconditionare
01:55 Echipa de reconditionare
03:15 Fotografii cu poveste
03:40 Fotografii cu poveste
04:07 Filler Digipedia - ISTORIA POLITICA
04:10 Captura zilei
04:35 Captura zilei
06:00 Cazul Bamber crima de la ferma
06:50 Design
08:20 Restaurari remarcabile
10:05 Cursa celor doi frati
11:00 Champs Elysees secretele unui bulevard faimos
11:57 Digipedia - China
12:00 VOCILE OPEREI
12:20 Fermierii planetei
12:50 Fermierii planetei
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 Lunea la muzeu - fara indicii
15:08 Lunea la muzeu - fara indicii
15:15 Cum alegi un nume
15:40 Cum alegi un nume
16:03 Lunea la muzeu - fara indicii
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Design
18:30 Design
20:00 Restaurari remarcabile
20:48 Charles Yang
22:00 Iubesc gentile
22:55 Cazul Bamber crima de la ferma
23:45 Dezastre care se repeta
00:40 Fermierii planetei
01:10 Fermierii planetei
01:40 Echipa de reconditionare
02:05 Echipa de reconditionare
03:25 Cum alegi un nume
03:50 Cum alegi un nume
04:15 Captura zilei
04:40 Captura zilei
06:00 Cazul Bamber crima de la ferma
06:50 Design
08:20 Restaurari remarcabile
10:10 Iubesc gentile
11:05 Champs Elysees secretele unui bulevard faimos
12:07 Curiozitati
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 Lunea la muzeu - fara indicii
15:08 Lunea la muzeu - fara indicii
15:15 Cum alegi un nume
15:40 Cum alegi un nume
16:03 Lunea la muzeu - fara indicii
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Arta Me?te?ugului
18:51 Lunea la muzeu
20:00 Cele mai interesante hoteluri
20:51 Charles Yang
21:00 Pe malul Atlanticului
21:53 Lunea La Muzeu 3
22:00 Casa pe malul lacului
22:25 Casa pe malul lacului
22:50 Cazul Bamber crima de la ferma
23:40 Dezastre care se repeta
00:28 Lunea La Muzeu 3
01:35 Echipa de reconditionare
02:00 Echipa de reconditionare
03:20 Cum alegi un nume
03:45 Cum alegi un nume
04:10 Captura zilei
04:35 Captura zilei
06:00 Cazul Bamber crima de la ferma
06:50 Arta Mestesugului
08:45 Cele mai interesante hoteluri
09:40 Pe malul Atlanticului
10:30 Casa pe malul lacului
10:55 Casa pe malul lacului
11:20 Champs Elysees secretele unui bulevard faimos
13:20 Echipa de reconditionare
13:45 Echipa de reconditionare
14:08 Lunea La Muzeu 3
14:15 Autentic italienesc
15:08 Lunea La Muzeu 3
15:15 Cum alegi un nume
15:40 Cum alegi un nume
16:03 Lunea la muzeu
16:10 Captura zilei
16:35 Captura zilei
18:00 Arta Me?te?ugului
18:51 Lunea la muzeu
20:00 Cele mai interesante hoteluri
20:53 Lunea la muzeu
21:00 Gateste responsabil cu Alexia
21:52 Lunea la muzeu
22:00 Nascut pentru a lupta
23:00 Toleranta zero
23:45 Dezastre care se repeta
01:35 Echipa de reconditionare
02:00 Echipa de reconditionare
02:25 Autentic italienesc
03:20 Cum alegi un nume
03:45 Cum alegi un nume
04:10 Captura zilei
04:35 Captura zilei